מצלמות אבטחה באופקים – התקנת מצלמות אבטחה רק ע"י מומחים

התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק באופקים אולי נראים כדבר קל, אבל זה ממש לא כך. כאשר מתקינים מצלמות אבטחה לבית ברוב המקרים יש לקדוח בין הקירות או לחצוב, על בעל המקצוע להיות מצויד במכשור אשר יתריע לו כאשר יש צנרות מים וחשמל. ניסיון המתקין בענף הינו דבר חשוב במעלה ראשונה, מתקין מצלמות אבטחה שעובד כבר שנים ארוכות בתחום וכבר עבר המון מכשולים, תמיד יהי לו יותר קל לפתור בעיות כי הניסיון הוא הקובע. מניסיוני המר יצא לי לבקר בהמון בתים שעברו התקנות פירטיות וראיתי דפוס שחוזר על עצמו, לא רק שההתקנה בוצעה ברמה ירודה מאוד גם מיקום המצלמות היה רע מאוד. אל תתפתו לכל האתרים הזוהרים באינטרנט, יש לחקור את בעל המקצוע לניסיונו וחשוב מאוד למיקום משרדו פיזית ולא וירטואלי. מתקין מצלמות אבטחה חייב להיות מצויד באישורים המתאימים כמו: רישיון עבודה, אישור עבודה בגובה, ביטוחים, ואישורי ניהול ספרים כחוק.

מצלמות אבטחה באופקים

מצלמות אבטחה באופקים – האם אתם מכירים את המחירים?

יש מערכות מצלמות אבטחה אנלוגיות שנחשבות למאוד מיושנות בשוק הישראלי, ויש מערכות דיגיטליות ו IP שבעצם שולטות בשוק מצלמות האבטחה כיום. עד שנת 2018 עוד נמכרו מערכות אנלוגיות שהיו ירודות באיכות אבל זולות מאוד יחסית, יש לשים לב שלא ימכרו לכם אנלוגי כי יש ספקים שעדיין יש להם. מצלמות אבטחה דיגיטליות נעות בין 190 ש"ח ועד 600 ש"ח לסטנדרט שבעצם מדובר במצלמות שבין 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים ונחשבות לאיכותיות. קיימות מצלמות מיוחדות כמו ממונעות PTZ וחשמליות שהמחירים נעים בין 1500 ש"ח ל 3000 ש"ח למצלמה. בדרך כלל מצלמות אבטחה לעסק או מצלמות אבטחה לבית מספיקות המצלמות הסטנדרטיות. אבל יש לשים לב להתקין מצלמות אבטחה רק מהמותגים ובטח לא מהחיקויים שיש בשוק ויש המון. דוגמאות למותגים: HIKVISION\ PROVISION\ DAUHA ואל תתעסקו עם חיקוי. שוב לצערנו קיימים המון חברה שמייבאים מצלמות מסין אבל… לא להתעסק.

רוצים להתקין מצלמות אבטחה באופקים?

אם הגעתם להחלטה להתקין מצלמות אבטחה לבית או מצלמות אבטחה לעסק ויש לכם שאלה או יעוץ או הכוונה, תוכלו לקבל אותה אצלנו וממש ללא עלות. בכל שאלה בנושא מצלמות אבטחה באופקים התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

072-3940613 | 050-8087242