האם אתם מחפשים מערכת אינטרקום? מה זה בעצם אינטרקום? המערכות האלה משלבות בין פנל דיבור לבין שפורפרת דיבור או מסך. המערכות האלה קיימות לרוב בבתים פרטיים, ובניינים משותפים. מערכות האינטרקום כיום מאוד משוכללות ומסוגלות גם להקליט מבקרים, לשלוח הודעות, ולחייג לניידים. בשנת 2018 יצאו לאוויר מערכות אינטרקום WIFI שיכולות לעבוד באופן אלחוטי לחלוטין. ישנם מספר חברות מובילות בישראל שמפתחות ומייצרות את המערכות שלהם, המותג הישראלי נחשב לטוב ואמין מהמותגים בסין.

מחפש מערכות אינטרקום לבית פרטי או לבניין משותף?

אם החלטתם להתקין או לשדרג את מערכת האינטרקום בבית או בבניין עליכם לדעת מספר דברים. ראשית תמיד עדיפה מערכת שפותחה ויוצרה בארץ, יש המון מותגי קופסא של כל מיני יבואנים קיקיוניים שהביאו מערכות לארץ, מכרו אותם ללקוחות אבל שרות ותמיכה אבוי לנו. בארץ יש מספר חברות כמו: תדאור, פאל-וינטק, אדור, מאסיב, שבאמת מייצרות מערכות ומפתחות אותם ונותנות שרות מצוין. כשאתם מעוניינים במערכת אינטרקום לבית פרטי אז באמת עדיפה מערכת הכוללת פנל חיצוני שיהיה מוגן מים, כולל קודן ומצלמה הכוללת ראיית לילה, מנעול חשמלי לשער, ומסך שיהיה במינימום בגודל 7 אינץ בבית. כמו כן שמעוניינים לשדרג או להחליף את האינטרקום לבניין משותף יש לשים לב, שיהיה פנל מרכזי כולל צג עם שמות הדיירים בעברית. לדאוג שהפנל יהיה מוגן מים ולחות, כולל קודן ומצלמה כולל ראיית לילה. בבתים יש להתקין מסכים במינימום 7 אינץ, או שפורפרות.

אינטרקום לבית פרטי – קווי או אלחוטי?

הרבה אנשים מתלבטים בין מערכת אינטרקום קווי לאלחוטי? אז בואו נפתור לכם את הסוגיה הזאת. מערכות קוויות הן מערכות מאוד אמינות, איכותיות, ונותנות את המענה לצרכי הלקוח. מערכת אינטרקום אלחוטית לפי בדיקות שאנו מבצעים, הן מערכות לא אמינות, אינן איכותיות, ולקוחות שאינם רוצים "להתחתן" עם המתקין אזי מומלץ מאוד שלא להתקין וזאת מסיבה פשוטה, התדרים המורשים לעבוד בארץ הם נמוכים מאוד לכן המערכות חלשות מאוד ולא נותנות מענה ללקוח.

אינטרקום

מה עדיף קודן לדלת או אינטרקום לבניין משותף?

המון דיירים מתלבטים בין להתקין קודן לדלת הכניסה לבין מערכת אינטרקום. ההבדל בין השניים הוא עצום, קודן זה בעצם גולם שמקישים קוד והוא פותח את דלת הכניסה. מערכת אינטרקום זו ממש מערכת דיבור, שמע, וצפייה,שמשולבים יחד ונותנות לדייר חוויה אחרת וקשר עם המבקר. בניינים שמתקינים רק קודן בעצם נשארים פרוצים מכוון שקודן אינו פותר את בעיית האבטחה בבניין אלה רק את קוד הכניסה. בבית פרטי שוב קודן לא פותר שום בעיה, אלא רק בעצם נותן אפשרות לשלוט על השער החיצוני. לסיכום אינטרקום לבית פרטי, או לבניין משותף, היא מערכת שונה מיסודה מקודן פשוט.

סוגי מערכות אינטרקום

אינטרקום לבית פרטי קיים בעצם בשלושה סוגים. הראשון הוא פנל חיצוני הכולל שפורפרת דיבור בתוך הבית, כאן מדובר במערכת בסיסית .המערכת השנייה הינה מערכת הכוללת קודן חיצוני בשער, ובתוך הבית מסך שטוח, אינטרקום TV. המערכת השלישית הינה קודן חיצוני מוגן מים, וחיבור המערכת לאפליקציה כולל אופציה לצפייה ופתיחת הדלת. במערכות אינטרקום לבניינים משותפים שוב שלושה סוגים, זהים לבתים הפרטיים. הראשון כולל שפורפרת, השני מסכים, והשלישי חיבור לאפליקציה.

אינטרקום אלחוטי

מערכות אלחוטיות לבתים פרטיים ובניינים משותפים עדיין בחיתולים, לא מומלץ כלל להתקין מערכות מסוג אלה, עפי בדיקות שאנו מבצעים עדיין יש המון באגים ובעיות במערכות אלחוטיות.

אינטרקום מצלמה

כיום זה כבר בסטנדרט לשלב מצלמה בפנל האינטרקום, כיום המצלמות הינן באיכות מאוד גבוהה FULL -HD 1.3MP. ובנוסף חלק מהחברות שילבו מצלמות מאוד רחבות הכוללות ראיית לילה וראייה פנורמית לילדים ונכים.

אינטרקום IP

מערכת אינטרקום מבוססת רשת IP בשנה האחרונה נכנסה לחיינו בתאוצה, המערכת הזאת מסוגלת לחייג לניידים ולא משנה היכן נהיה, גם לשדר תמונה וסאונד וגם לתת לנו אפשרות לפתיחת דלת מרחוק. מערכות הIP משתכללות מיום ליום, וכנראה שזה יהיה הדור הבא של מערכות האינטרקום לבתים ובניינים.

התקנת אינטרקום

התקנת מערכות אינטרקום אינו דבר פשוט כלל, מערכות האינטרקום כיום מאוד חכמות ודורשות התקנה ותכנות ברמה גבוהה. כאשר רוצים להתקין בבניין משותף יש לחשב את מספר הדיירים, את הקומות, מרחקים, כדי שהמערכת תוכל לעבוד באופן אופטימלי וללא תקלות. ולגבי בתים פרטיים יש לשים לב למרחק השער מהבית, לגבי מיקום, האם מערכת 5 גידים או 2 גידים מתאימה יותר? האם יהיה מספיק מתח למנעול החשמלי או להוסיף ספק נוסף ועוד. נתקלנו המון פעמים במערכות קיימות שעבדו בצורה מצוינת מספר חודשים ואז קרסו, מכוון שלא חושבו המרחקים, המתחים, ועובי התשתית, זה בעצם מה שקורה לאחר זמן מה ולצערנו לא הלקוח ולא המתקין תמיד מצליחים להבין מה הבעיה.

באם תרצו חוות דעת נוספת או המלצה ממש ככה וללא תשלום תוכלו ליצור קשר איתנו לטלפונים:

072-3940613 | 050-8087242