זקוק לאינטרקום אלחוטי? אין תשתית בבית? מצאת!

אם החלטתם להתקין מערכת אינטרקום אלחוטית אז יש מספר נקודות שעליכם לשים לב אליהם. המערכות האלחוטיות פרצו לחיינו בשנים האחרונות והם מתקדמות משנה לשנה. האם יש בעיה של תשתית וחווט בבית? אין לך מה לדאוג! המערכת האלחוטית פותרת את הבעיה. האינטרקום האלחוטי בעצם דורש רק מקור מתח 12 עד 24 וולט, ובבתים עד מרחק של 15 מטר בין הפנל החיצוני ועד המסך יחידת מסך המערכת אמורה עבוד ללא בעיה. למערכות אלה יחידת קצה בבית מסך בגודל 7 עד 9 אינץ בצבע כולל פתיחת דלת מרחוק.

אינטרקום אלחוטי

היחידה החיצונית במערכת

היחידה החיצונית במערכת האלחוטית הינה פנל מוגן מים הכולל קודן אנטי ונדל, מצלמה מובנית הכוללת ראיית לילה. הפנל החיצוני יכול להיות מוזן ב 2 אופציות הראשונה: מתח מקומי, השנייה: סוללות נטענות. מכוןן שהפנל אמור לעבוד מול המסך הפנימי ללא הפרעות אז חלק מהחברות שיפרו את הפנל באנטנה חיצונית מוגנת מים לשיפור הקליטה., למערכת גם קודן אשר נותן לבעל הבית את האופציה להיכנס ללא מפתח וללא הפרעה לדיירי הבית האחרים.

מסך האינטרקום בבית

בתוך הבית במערכת האלחוטית יש יחידת קצה בעצם מדובר במסך בגודל עד 9 אינץ. המסך מוזן או דרך חשמל בספק של 12 וולט או בסוללות ליטיום נטענות. הסוללות אמורות להחזיק בזמן עבודה של עד שבוע ימים לפני הטענה נוספת. מסך הבית אינו נופל באיכותו מהמסך הקווי, יש לו סוגי מנגינות, צילצולים, שמע, ועוד.

יתרונות וחסרונות של המערכת קבלו טיפים חשובים

מערכת האינטרקום האלחוטי שונה מאוד מהמערכת הקווית, אנו ניתן לכם מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם בהחלטה הסופית, מניסיון שיש לנו בתחום מערכות האינטרקום ויש לנו ניסיון, מערכות אלחוטיות וזה נוגע גם לגבי מצלמות אבטחה אלחוטיות לצערנו עדיין נמצאות בחיתולים ועדיין עם מספר בעיות שזקוקות לשיפור. ניתן לכם דוגמא: התדר שהמערכת עובדת איתו הוא נמוך מאוד כי בעצם אסור להכניס תדרים גבוהים למדינה, צבא ומשטרה עובדים בתדרים אלו, לכן המערכת חלשה יחסית ויוצרת המון רעשים במיוחד במרחקים של 10 מטרים ןמעלה. המערכת זקוקה לחשמל ארעי כגון סוללות ויש לדאוג להטענה מדי מספר ימים דבר שהופך את הלקוח עובד של המערכת ולא ההיפך. היתרונות הבולטים של המערכת אין הרבה למעשה, אין צורך בחווט כלשהו פשוט מחברים סוללות והאינטרקום עובד.