אינטרקום לבית פרטי

 

מבצע מטורף הזמינו עכשיו 050-8087242

חיפשתם אינטרקום לבית פרטי? אז כאן אצלנו תוכלו למצוא את כל המותגים המובילים. מערכות לבתים פרטיים כיום משולבות החל מהבסיסיות ועד המובילות בשוק הישראלי, פנלים חיצוניים כולל קודנים ומצלמות ואפשרות חיבור לאפליקציה. קיימות מספר חברות ישראליות שמייצרות ומפתחות מערכות לבתים פרטיים, יש הבדל בין המערכות קרא כאן ואולי נוכל לעזור לך במספר נקודות חשובות.

התקנת אינטרקום לבית פרטי

אנחנו חיים במאה ה -21 בין המון הנוחיות והמודרנית של הטכנולוגיות המוצעות לנו מערכת אינטרקום לבית פרטיהוא אחד מהם. מערכת זו לא רק מאפשרת לאנשים להדק את אמצעי הבטיחות של הבתים, אלא גם כדי למנוע מבקרים לא רצויים כמו אנשי מכירות. מערכות אינטרקום לבית פרטי קיימות במגוון רחב החל מן הגאדג'טים הכי פשוטים לתוך אלה המסובכים טכנולוגית. בדרך כלל, המערכת חייבת להיות מותקנת יחד ובשילוב קודנים חיצוניים ולמסכים פנימיים. בהתבסס על הצרכים שלך או תקציב ההוצאות, ניתן להגדיר תוכנית להתקנת אינטרקום חוטית או אלחוטית.

יתרונות מערכת האינטרקום

היתרונות של מערכות אינטרקום: למערכות אינטרקום לבית פרטי יש יתרונות רבים, כי המערכות הופכות לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. לא משנה אם אתה מתגורר בישראל או בארה"ב או בכל חלק אחר של העולם, התקנת מכשיר אינטרקום יהיה קיים בכל בית פרטי או משותף וסביר להניח כי אנשים שלא התקינו מערכת כזאת סובלים מחוסר מסוים בהגנת הבית.

אינטרקום לבית פרטי

אינטרקום אלחוטי ? או קווי?

הנה כמה יתרונות שונים של מערכות אינטרקום הן אלחוטית והן קווית: אם תתקין מערכת המותאמת בדיוק לצרכים שלך זה יקח את אבטחת הבית שלך לרמה חדשה לגמרי. המערכת מעוצבת כך שהיא יוצרת חיבור בין יחידת שער הכניסה החיצונית לבין פנים הבית באמצעות קודנים, שפורפרות, ומסכים. לכן, בכל פעם שמישהו לוחץ על הפנל בשער החיצוני, זה מצלצל מיד בתוך הבית ואתה יכול לדבר ישירות עם המבקר, ולבקש ממנו להציג את עצמו או את הסיבה לבואו. ושלמכשיר יש תקשורת דו כיוונית, האינטרקום גם מאפשר למבקר לענות לך בחזרה וכך אתה יכול להחליט אם המבקר רצוי או לא.

נוחות ושליטת ההורים על מערכת האינטרקום

לכן, כל אירוע לא נעים של כניסה ללא אישור לבית ע"י מבקר לא רצוי לא יתאפשר. נוחות: השלט האלחוטי לצד אינטרקום אלחוטי מציעה גם את הנוחות הכוללת, כי אתה לא צריך לקום בכל פעם כדי לענות לשער הכניסה. מעקב אחר פעילויות הילדים: אינטרקום מסייע גם להורה לעקוב אחר הילדים הצעירים והילדים המשחקים מחוץ לבית. בעוד שייתכן שיחת טלפון בין ההורים והילדים באמצעות אינטרקום, יש אפשרות להורים לשלוט מרחוק דרך אפליקציה על פתיחת השער. יתרונות נוספים: אם אתה בוחר אינטרקום אלחוטי, אתה יכול גם לחסוך עלויות של החווט בין שער הכניסה לתוך הבית.

אנו נשמח לתת לכם יעוץ והכוונה מקצועית ללא תשלום בכל שאלה שתעלה על דעתכם בנושא מערכות אינטרקום.

072-3940613 | 050-8087242