האם מומלץ להתקין אינטרקום עם מצלמה? מומלץ מאוד!

בעידן של היום ובשנים האחרונות הנוחיות המודרנית והטכנולוגיה מציעה עבורנו מערכות אינטרקום לבתים פרטיים ברמה מאוד מתקדמת. המערכות הללו גם משפרות את הביטחון סביב הבית וגם מאפשרות רמת חיים נעימה יותר לדייר, עם מצלמה זה עוזר לדייר לדעת בדיוק מי נמצא מעבר לשער החיצוני. מערכות אינטרקום מצלמה קיימות במספר סוגים, יש מערכות העובדות על 2 גידים יש על 5 גידים ויש אלחוטי. כאשר מתכננים מערכת אינטרקום מצלמה בבית יש לוודא שאכן יש תשתית מתאימה.

יתרונות מערכת אינטרקום מצלמה

יתרונות מערכת אינטרקום הכוללת מצלמה: למערכת זו יתרונות בולטים מערכת זו יכולה להראות לדייר דרך מסך שמותקן בבית מי המבקר, כמו כן יש אפשרות לפתיחה יזומה דרך המסך ולראות מה קורה מחוץ לבית און ליין.. לא משנה אם אתה מתגורר בישראל או בכל מדינה אחרת בעולם לכל מאוד מומלץ להתקין אינטרקום טלוויזיה בבתים פרטיים ומשותפים.

אינטרקום מצלמה

איך עובד האינטרקום הביתי?

אז באמת איך עובדת מערכת אינטרקום מצלמה קווית ואלחוטית: מערכת אינטרקום טלוויזיה  לוקחת את האבטחה בבית שלך לרמה חדשה לגמרי. המערכת מותקנת כך שהיא יוצרת חיבור בין יחידת דלת הכניסה לבית החיצונית לבין פנים הבית באמצעות פנלי דיבור משולבי מצלמה ומסכים. לכן, בכל פעם שמישהו מצלצל בפנל בשער החיצוני,הדייר מקבל התרעה מידית ומסך הבית נדלק ומנגן ויש אפשרות לדיירי הבית לראות, לדבר, ולפתוח את הדלת למבקר, ולבקש ממנו להציג את עצמו או את הסיבה מאחורי לבואו. מכוון שהמערכות כיום הם דו כיווניות יש אפשרות לדיירים בבית לפתוח את המצלמה בפנל דרך המסך בבית ולראות באופן יזום מה קורה בחוץ.

רוצים 5 טיפים? קראו כאן!

אז ככה אנו ניתן לכם 5 טיפים שלמדנו במשך כל שנות עבודתנו בתחום מערכות האינטרקום.

  1. מערכת האינטרקום טלוויזיה חייבת להיות רק תוצרת הארץ ויש מספר חברות טובות כמו: תדאור, פאל וינטק, מאסיב החברות האלה גם מפתחות וגם מייצרות וכמובן השרות שלהם לא רע בכלל.
  2. תמיד עדיפה מערכת אינטרקום 2 גידים, אבל אם ממש אין ברירה 5 גידים גם טוב.
  3. הקודן החיצוני חייב להיות מתכתי ומוגן מים (כולל קודן עדיף).
  4. המצלמה חייבת להיות כולל ראיית לילה ורחבה מספיק כדי לראות ילדים ונכים.
  5. והכי חשוב אחריות לבקש אחריות מקורית.

איך בעצם מתבצעת ההתקנה?

התקנת מערכת אינטרקום מצלמה לא אמורה להיות מסובכת עבור מתקין מקצועי. המתקינים יחברו את הפנל החיצוני בשער, את המנעול חשמלי לפרופיל, את המסך בבית, ואת ספקי הכח בארון התקשורת. לאחר מכן יש לתכנת את המערכת כולל את קוד הכניסה.

אם תרצו לקבל טיפים נוספים ויעוץ וממש ללא תשלום או התחייבות התקשרו אלינו ונעזור לכם בשמחה לפרטים נוספים.

072-3940613 | 050-8087242