">טיפים למצלמות אבטחה לבית ולעסק מידע לגבי התקנת מערכות מיגון ‎ ‎
טיפים להתקנת מצלמות אבטחה בבית

 טיפים להתקנת מצלמות אבטחה

10טיפים להתקנת מצלמות אבטחה, לחסרונות שאתה חייב לבדוק לפני התקנת מערכת מצלמות אבטחה לבית או לעסק.

10 החסרונות שיש להימנע מהם בעת התקנת מערכת מצלמות אבטחה עבור הבית או העסק

אל תלך עם חברת וספקי מצלמות האבטחה רק בגלל שהן הקרובות ביותר  אליך, או זולות יותר כי אם הם פושטים את הרגל מחר זה לא יעזור לך בכלל, ובענף זה יש המון בעלי מקצוע (חפאריסטים) אז שים לב.

מצלמות אבטחה האם לקנות מחנות או פרטי? רק ממקום מורשה!

לא משנה עד כמה חלקלק סוכן המכירות של החברה, לא מומלץ לרכוש מערכת מצלמה חדשה המשתמשת בכל סוג מיושן של Coax Cable (RG-59 או RG-58). להתעקש על מערכה המשתמשת בכבל רשת איכות גבוהה גם קטגורית 5 או כבל זוג מסלף קטגורית 6 עבור מצלמות ה- IP אמיתיות.

אל תתפתו להתקין מצלמות אלחוטיות חיצוניות אלא אם כן יש לכם תקציב גדול. למרות טכנולוגיה אלחוטית מדהימה קיימת, ציוד אלחוטי הינו בעייתי מאוד והוא יקר.

טיפים למצלמות אבטחה

האם הטיפים סיפקו אתכם? קראו עוד!

אין לגמור את התקציב שלך על מצלמה ממונעת PTZ ZOOM בתקווה כי על ידי תנועה של 360 מעלות זה יכול שטח לכסות שטח גדול. גם מצלמה PTZ יכולה רק לצפות אזור אחד בכל פעם.

זכרו, כבלים חשופים במצלמות האבטחה שלך כי הם בהישג יד  ניתן לחתוך בקלות. אז, אל תשכח להתעקש על התקנת תעלות או צינור בעת הצורך.

אל תרכיבו את כל המצלמות על התקרה, אלא עד 4 מטר מהרצפה במקסימום ואנו מצפים לקבל מבט טוב על פניו של מישהו.

לא לחסוך על מקליט וידאו ברשת (NVR). ודא שאתה מקבל NVR עם יותר כוח העיבוד המינימאלי, קיבולת אחסון, ויציאות מצלמה.

אם יש לך נכס גדול, אל תצפה למערכת מצלמות אבטחה חדשה כדי להיות מותקנת ביום אחד, או אולי אפילו שבוע. חיווט לוקח זמן, אז יש לשאול על הזמן הכולל לסיום העבודה.

אם המערכת שלך מותקנת  באופן מקצועי לא משלמים מראש לחלוטין. חברה מכובדת תצפה חלק עד 30% מהתשלום שינוכה עד השלמת הפרויקט.

מצלמות אבטחה אפשר משומש? ממש לא!

אם הגישה מרחוק היא קריטית, אל תתיימר  לכתובת IP דינמית עבור DVR שלך הפתרון הטוב ביותר שלך רק בגלל שזה בחינם. ברזולוציית כתובת דינמית יכולה להיות בעייתית עבור גישה מרחוק. כתובת IP סטטית תמיד הכי טובה.

כדי לסכם את עשרת דברים העליונים אתה רוצה להימנע כאשר תבחן מערכת מצלמות אבטחה לעסקים הקשורים לעסק שלך, אתה יכול להגיד את זה: ודא שאתה בוטח בחברה שאמורה לבצע עבורך את העבודה וודא שיש להם רקורד מוצק מבוסס היטב. יש לוודא שזו מערכת שקל לשדרג ולהרחיב. זכור, תכנון חכם מיקום מצלמה חכם הם קריטיים כדי לקבל את המרב מההשקעה שלך. ולבסוף, להיות צרכן מושכל, כך שתוכל לשמור הציפיות שלך ואת התקציב שלך מציאותי.

טיפים בונוס:

אל תצפו במהירויות מדהימות עבור גישת וידאו מרוחקת דרך חיבור לאינטרנט כי הוא עצם כלום אבל מהיר להפליא. אתה תמיד מקבל מה שאתה משלם עבורו.

ברגע שהתקנתם מערכת מצלמות אבטחה ברמה גבוהה היא תשרת אתכם לטווח ארוך וללא על בעיות.

מחבר המאמר: אריק

שיחת חינם בקליק