מערכת אזעקה

 

למה צריך מערכות אזעקה לבית?

מערכת אזעקה לבית פרטי. מספר אנשים מאמינים כי מערכת אזעקה בבית הוא מוצר יקר מגיע יחד עם עלות שירות חודשית גבוהה. זו הסיבה שיש תמיד הרתעה לקנות מערכת אזעקה לבית. מה שאנחנו לא יודעים הוא, כי בתוכנית יש גם לעשות זאת בעצמך תוכנית.  שאתה יכול לבנות לבד מבלי לשלם הרבה כסף עליהם. עם זאת, בכל פעם שאתה בוחר להתקדם עם הפרויקט הזה. תצטרך לתכנן את זה לגמרי כדי להיות בטוח שאין חורים במפרט מערכת האזעקה, בעוד כל הדלתות והחלונות הם מתחת למדיניות המערכות.

מערכת אזעקה לבית פרטי – קווית או אלחוטית?

עבור הוספת הגנות למערכת אזעקה, אתה יכול גם להוסיף חיישני תנועה גלאי שבירת זכוכית עם מערכת אזעקה כי ניתן לעשות בתוך ימים וזה הכל תלוי בגודל הבית שלך, וגם את הקושי של המערכת אשר בחרת. ואיך אתה צריך לעשות את זה! ערכת אזעקה השלמה וחלקים אזעקה אישית. מערכת אזעקה לבית. השיטה: עבור כל האנשים שרצו לנצל מערכת מותאמת אישית לחלוטין. אתה צריך לקנות כל יחידות של אלמנטים עבור הבסיס. פשוט יותר לקנות ערכת אזעקה מלאה בניגוד מלהרכיב מערכות אבטחה כל רכיב ורכיב.

מערכת אזעקה לבית פרטי בסיסית

מערכת בסיסית הכולל אזעקה עשויה לעלות לך 500 עד 2000 ש"ח. אתה יכול להוסיף את כל אלמנטים הנוספים ואפילו מצלמות אבטחה בעתיד בעת הצורך. ערכת מערכת אזעקה מלאה ניתן לרכוש באינטרנט דרך eBay. בנוסף על קמעונאים מקוונים או שאתה מחפש את זה בחנויות האבטחה המקומית שלך. השלב הבא יהיה להרכיב תוכנית של הגנה – כיצד ניתן לפרוץ לביתי. ודא כי כל הדלתות החיצונית שלך ואת החלונות יהיו מכוסות על ידי חיישני האזעקה שלך. למשל, חיישנים לשבר זכוכית או חיישני תנועה הממוקמים באזור אסטרטגי. זהו אזור אשר קל יותר לפרוץ אליו.

מערכת אזעקה אלחוטית

את הגלאים צריכים להתקין את בכל הבית שלך. עבור אנשים המשתמשים במערכת אזעקה אלחוטית, זה קל יותר כי אתה פשוט צריך להדביק ולהגדיר כל אחד הגלאים שלה במקום ולהפוך את לוח בקרה. בנוגע רכיבים קווים, זה הרבה יותר עבודה קשה לבצע בגלל המערכת יש קו שבו זה צריך להיות לעבור דרך הקיר בבית שלך. חלופה נוספת היא להסיר את הבסיס ולאחר מכן להפעיל את החיווט על פני הרצפה לפני שאתה מסתיר את זה על ידי החלפת הבסיס. כל אחד קו החיווט צריך להיות מסוגל לעבור.

[הנעה לפעולה – קישור להשארת פרטים/יצירת קשר]