מבצע מטורף הזמינו עכשיו 050-8087242

האם אנו זקוקים למערכת אזעקה לבית? כמובן שכן!

כמו טבעות המגן של אבטחה סביב ביתך או מקום העבודה שלך,הפורצים נוטים להיות נועזים יותר. ביטחון אישי פירושו נקיטת הצעדים הדרושים לאבטחת הנכס שלכם מפני פריצה ונזק. כפי שמציינים מומחי אבטחה רבים, דרישה מרכזית לאבטחת הבית היא תכנון נכון של המערכת. אל תטעו, ככל שהפורצים נעשים חכמים יותר אנו תמיד צעד לפניהם,כיום יש מערכות התראה מאוד מתקדמות וחכמות, מערכות האזעקה בבית יכולות להרגיש כאשר יש תזוזה או חדירה לבית. כמו כן המערכות כיום יודעות להבדיל בין בני אדם לבעלי חיים. יש גלאים חיצוניים המשולבים למערכות אזעקה אשר מתריעים עוד לפני הכניסה לבית, ויש גלאים טרמיים אשר יודעים לזהות ממרחקים.

החלטת אסטרטגית התקנת האזעקה

לאחר קבלת החלטה לגבי תכנון המערכת, האדם מתחיל להעריך את הדברים הדרושים כדי לשפר את פרופיל האבטחה בביתו. שוב, תכנון אסטרטגיית אבטחה פרטית הוא תהליך מתמשך, כולל הערכה, ניתוח ועדכון של פרופיל אבטחת הבית. יחד עם אסטרטגיות כאלה, יש לפתח מערכת אסטרטגית איך ממגנים את הנכס בכל האמצעים הנדרשים. יישום תוכנית ביטחון פרטית: יש לבצע ניתוח בטיחות מלא של המגורים, תוך מתן תשומת לב למיקום, לסביבה, למבנה, להיסטוריה של הפריצות בשכונה, זמני תגובה וסיורים מוקד או משטרה, יש לבדוק את שטח הבית ולתאם לפיו הגנה פנימית וחיצונית.

מערכת אזעקה לבית

מה צריך במערכת האזעקה

לאחר ביצוע הערכה יסודית של אמצעי האבטחה הנדרשים עבור בית המגורים, מערכת אזעקה חייבת להתאים את עצמה ממש טוב לתנאי הבית. הבחירה של מערכת אזעקה מהימנה, חסכונית ויעילה היא חיונית מאוד לתכנון האבטחה בבית. יש להתייעץ עם חברות התקנה של מערכות אזעקה אמינים ומוכשרים. כיום מומלץ מאוד להתקין בבית מערכת קווית או אלחוטית תקנית בלבד ומוכרת ע"י חברות הביטוח בישראל. המערכת חייבת להיות מחוברת במינימום לחייגן מנויים, יש לשים לב שמותקנת סוללה תקנית לגיבוי וגלאים א.א פסיביים. המערכת חייבת להיות בנויה בצורה של מוח המערכת מוסלק בבית, לוח מקשים בכניסה, גלאים מפוזרים בכל שטח הבית, עדיף ומומלץ גם לחיצוניים, וכמובן צופרים. הצופרים חייבים להיות מחולקים לאחד פנימי, ואחד חיצוני, כל המערכת חייבת להיות מוגנת בטמפר הגנה לכל האלמנטים. כיום רוב מערכות האזעקה לבית התקניות יודעות להפסיק את זמן הצפירה ל4 דקות באם מדובר באזעקת שווא. מומלץ מאוד להוסיף כרטיס רשת למערכת על מנת לשלוט עליה מרחוק דרך אפליקציה.כל אמצעי הזהירות הביטחוניים הננקטים צריכים להישאר עניין סודי ומוגבל לבני משפחה.

מעוניינים לקבל עוד המלצות או הכוונה וללא תשלום אנא פנו אלינו ונשמח לסייע בכל שאלה בנושא מערכות אזעקה לבית.