זקוק למערכת אזעקה לעסק ולא יודע מה לעשות? קרא כאן

חברות היצרניות הישראליות במיגון ואבטחה מציעות לנו מספר אלטרנטיבות, תכנון נכון של המערכת תספק הגנה מצוינת לעסק שלך, העובדים שלך, והסחורה שלך. המערכת אמורה לשמור ולאבטח את העסק שלך עשרים וארבע שעות בכל יום, שבעה ימים בשבוע, שנים עשר חודשים בשנה באמצעות לוח בקרה וגלאי תנועה צופרים גיבויים ועוד. מערכת אזעקה לעסק חייבת לעמוד בסטנדרטים מסוימים כמו דרישות סוקר חברת הביטוח, או בהגנה ע"י גלאים מיוחדים כגון אנטי מאסק, גלאי שבר (אקוסטי) מגנטים כבדים ועוד.

יתרונות מערכת האזעקה על פני מצלמות האבטחה

היתרונות של מצלמות אבטחה על פני מערכת האזעקה הינה – צמצום ונדליזם, גניבה בחנות ומספר דברים נוספים שקורים בזמן אמת. לעומת זאת מצלמות אינם שומרות על העסק מפני פורצים אלה רק נותנות את האופציה לצפות מבלי יכולת לעשות כלום. לעומת זאת מערכת אזעקה נועדה גם להרתיע וגם לנסות ולמנוע את הפריצה בעסק, כאשר מתרחש ניסיון פריצה לעסק מערכת האזעקה אמורה לצפור, לחייג לבעל הבית או לחברת המוקד, ולהבריח את הפורצים.

מה החברות המובילות בתחום המיגון והאבטחה מערכת אזעקה לעסק

בעידן של היום יש ללקוח 2 אופציות מערכת אזעקה קווית או מערכת אזעקה אלחוטית שדרך אגב גם הם מוכרות בחברות הביטוח. בדרך כלל עסקים מתקינים מערכות קוויות מסיבה פשוטה, חברות הביטוח אוהבות מערכות קוויות ולא רוצות שהלקוח יסתמך על מערכת וגלאים שעובדים על סוללות. בשוק הישראלי קיימות מספר חברות מובילות בתחום האבטחה והמיגון שהוציאו לאוויר העולם מערכות ברמה טכנולוגית ברמה גבוהה מאוד. מניסיוננו לאחר שנים ארוכות בתחום אנו יכולים לספור על כף יד אחת מוצרים טובים ואמינים. כשמתקינים מערכת אזעקה בעסק חייבים לשים לב שהמערכת תקנית כולל מכון תקנים ישראלי, שיש חברת התקנה שתדע לתת שרות בכל בעיה או שאלה. לאחר שיצא לנו להתעסק עם כל סוגי מערכות המיגון והאבטחה אנו יכולים לומר היום כי חברות כמו פימה וריסקו חברות ישראליות כמובן, מובילות בפער גדול על שאר המתחרים גם במוצר וגם בשרות.

מה אוהבים בעלי עסקים במערכת האזעקה שלהם?

בעל עסק עם כל העיסוקים הרבים שיש לו בתחום שלו בטח אינו צריך להסתבך עם מערכת האזעקה שלו ולקבל כאבי ראש נוספים. מערכת אזעקה או מערכת מצלמות אבטחה כיום אלו מערכות שאמורות לעבוד בלחיצת כפתור בלבד. מערכות אלה ניתנות לשליטה מרחוק ע"י אפליקציה או ע"י חברות מוקד. בעל עסק יודע בסוף יום לחיצת כפתור תפעיל את המערכות ובבוקר לחיצת כפתור תנטרל אותם בזה הסתיים עיסוקו של בעל הבית מול מערכת האזעקה.

התקנת מערכת האזעקה בעסק!

כאשר מתקינים מערכות אזעקה בעסק יש לשים לב למספר דברים, מיקום הבקרה (המוח) חייב להיות מוסלק ניסתר, הגלאים חייבים להיות לכוון הפתחים, על הבקרה יש להגן עם גלאי אנטי מאסק, יש להתקין צופר חיצוני מוגן מים כולל נצנץ וצופר פנימי לגיבוי במרחק של 3 מטרים מהמערכת. על הפתח הראשי יש להגן עם מגנט קל או כבד, ובעסקים גדולים מומלץ להתקין מיסוך ערפל שעובד מצוין ומונע נזקים גדולים לעסק.

אם תרצו לקבל סיוע נוסף ויעוץ וממש ללא תשלום התקשרו אלינו בכל שאלה לגבי מערכות אזעקה לעסק ונשמח לעזור.