מצלמות אבטחה לבית באשדוד – למה חייבים מצלמות לבית?

מצלמות אבטחה לבית אשדוד זה כבר חלק בלתי נפרד מחיינו, בעלי בתים פרטיים ומשותפים מרגישים שקטים ומוגנים כאשר מצלמות האבטחה סובבות סביב ביתם. עקב ריבוי הפשיעה והפריצות בעיר, הרבה בעלי בתים ועסקים החליטו למגן את רכושם ומשפחתם תחת מצלמות אבטחה. כיום אנו יכולים לומר בפה מלא כי מצלמות אבטחה באשדוד גורמות לביטחון ולשקט נפשי לתושבים ולעסקים.

מצלמות אבטחה באשדוד

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד – אז איך בוחרים מצלמות לבית?

בחירת מצלמות אבטחה לבית זה לא עסק פשוט, ראשית יש לפנות לחברה גדולה ואמינה ולא להתפתות לכל אתרי האינטרנט שאף אחד לא יודע מי עומד מאחור. כאשר אתם פונים לחברה על מנת להתקין מצלמות אבטחה באשדוד קודם כל בדקו אם יש משר פעיל ולא משרד ווירטואלי, בדקו את החברה באינטרנט ואל תהססו לבקש ממליצים ואישור ניהול ספרים כחוק. מצלמות אבטחה לבתים ולעסקים בגדול קיימים בשני סוגים, הראשון: מצלמות אבטחה צינור, השני: מצלמות אבטחה כיפה. רוב המצלמות החיצוניות הינם מצלמות אבטחה צינור הקיימות במספר דגמים 24\36\72 לד נוריות אינפרא לראיית לילה, מצלמות האבטחה כיפה קיימות 24\36\48\ לד נוריות ראיית לילה. חשוב מאוד לשים לב שכל המצלמות הינם מברזל אנטי ונדל, מוגנות מים, ובאיכות בין 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים.

מה טווח מחירים של מצלמות אבטחה באשדוד?

בגדול הכל קשור בפונקציית המצלמה, מצלמות אבטחה סטנדרטיות המחיר שלהם החל 200 ש"ח לפני מע"מ ועד 350 לפני מע"מ. מצלמות כולל זיהוי לוחיות רישוי החל מ 400 ש"ח ועד 700 ש"ח לא כולל מע"מ, מצלמות לטווחים ארוכים עד 100 מטר טווח מחירים 400 עד 700 ש"ח. לרוב כל ההתקנות מבוצעות עם מצלמות סטנדרטיות. מה שחשוב באמת זה מה הצורך של המצלמה? בדרך כלל לבתים פרטיים ועסקים מצלמות אבטחה ממוצעת בסכום של 400 ש"ח תעשה עבודה מצוינת ובכל התנאים.

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד ע"י איש מקצוע בלבד

דבר ראשון והכי חשוב יש להתקין מצלמות אבטחה מהמותגים המובילים בלבד ולא להתעסק עם החיקויים. כיום בישראל יש 3 מותגים מובילים HIKVISION\ PROVIION\ DAUHA מותגים אלה הוכיחו את עצמם לאורך השנים כמצלמות אבטחה איכותיות ושרות לקוחות לא רע בכלל. כאשר תקישו בגוגל מצלמות אבטחה באשדוד לדוגמא תקבלו לפחות כ100 מתקינים באזור, צר לנו אבל חלק גדול ממתקיני מצלמות האבטחה כיום הינם חאפרסטים ואינם עונים על הדרישות המינימליות. יש לשאול האם יש משרד פיזי ולא עסק שפועל מהרכב, יש לבקש אישורי ניהול עסק, וכמובן לא להתבייש לבקש ממליצים. אם לא תעשו זאת אז יום אחד תזכרו במאמר זה ותאמרו לעצמכם למה לא בקנו טוב יותר את מתקין מצלמות האבטחה. אם תרצו לקבל יעוץ והכוונה נוספים וללא תשלום התקשרו אלינו ונשמח לענות לכם על כל שאלה הקשורה במצלמות אבטחה באשדוד.

072-3940613 | 050-8087242