מצלמות אבטחה בנתניה – זקוקים למצלמות אבטחה לבית?

לפני שנחליט לרכוש מצלמות אבטחה לבית או לעסק יש מספר דברים שעלינו לדעת. מצלמות אבטחה בנתניה הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת חייהם של האזרחים, לפי הסטטיסטיקה רמת הפשיעה ירדה באופן דרסטי בעיר עקב רישות מצלמות האבטחה בעיר. כ 50 אחוזים מבתי האב ומהעסקים בעיר נתניה כבר רישתו את היקר להם מכל במצלמות אבטחה. מניסיון שצברנו בשנים האחרונות אנו יכולים לספר כי התושבים מרגישים בטוחים ביותר עקב מצלמות אבטחה בעיר, התקנת מצלמות אבטחה לבית הפכו כבר לחלק מהשגרה. כיום מצלמות האבטחה השתפרו באופן משמעותי באיכות ובדגמים וכמו כן עקב ירידת המחירים בשנים האחרונות יש המון אפשרויות להתקנה.

מצלמות אבטחה בנתניה

מצלמות אבטחה בנתניה – מתקין מצלמות אבטחה רק ע"י מומחים

התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק אולי נראים כדבר פשוט, אבל ההפך הוא הנכון. כאשר מתקינים מצלמות אבטחה לבית ברוב המקרים יש לקדוח בין הקירות או לחצוב, על בעל המקצוע להיות מצויד במכשור אשר יתריע לו כאשר יש צנרות מים וחשמל. ניסיון המתקין בענף הינו דבר חשוב במעלה ראשונה, מניסיוני המר יצא לי לבקר בהמון בתים שעברו התקנות פירטיות וראיתי דפוס שחוזר על עצמו, לא רק שההתקנה בוצעה ברמה ירודה מאוד גם מיקום המצלמות היה רע מאוד. אל תתפתו לכל האתרים הזוהרים באינטרנט, יש לחקור את בעל המקצוע לניסיונו וחשוב מאוד למיקום משרדו פיזית ולא וירטואלי.

מצלמות אבטחה בנתניה – האם יש לכם מושג למחירים?

אז ככה יש מערכות מצלמות אבטחה אנלוגיות שנחשבות למאוד מיושנות, ויש מערכות דיגיטליות ו IP שבעצם שולטות בשוק מצלמות האבטחה כיום. עד שנת 2017 עוד נמכרו מערכות אנלוגיות שהיו ירודות באיכות אבל זולות מאוד יחסית, יש לשים לב שלא ימכרו לכם אנלוגי כי יש ספקים שעדיין יש להם. מצלמות אבטחה דיגיטליות נעות בין 200 ש"ח ועד 500 ש"ח לסטנדרט שבעצם מדובר במצלמות שבין 2 מגה פיקסלים ועד 5 מגה פיקסלים ונחשבות לאיכותיות. קיימות מצלמות מיוחדות כמו ממונעות PTZ וחשמליות שהמחירים נעים בין 1500 ש"ח ל 3000 ש"ח למצלמה. בדרך כלל מצלמות אבטחה לעסק או מצלמות אבטחה לבית מספיקות המצלמות הסטנדרטיות. אבל יש לשים לב להתקין מצלמות אבטחה רק מהמותגים ובטח לא מהחיקויים שיש בשוק ויש המון. דוגמאות למותגים: HIKVISION\ PROVISION\ DAUHA ואל תתעסקו עם חיקוי.

רוצים להתקין מצלמות אבטחה בנתניה?

אם הגעתם להחלטה להתקין מצלמות אבטחה לבית או מצלמות אבטחה לעסק ויש לכם שאלה או יעוץ או הכוונה, תוכלו לקבל אותה אצלנו וממש ללא עלות. בכל שאלה בנושא מצלמות אבטחה בנתניה התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

072-3940613 | 050-8087242