מצלמות אבטחה בקריית אתא – למה נועדו מצלמות אבטחה?

בשנים האחרונות מצלמות האבטחה נכנסו לחיינו בסערה גדולה, בשנה האחרונה כבר לפי בדיקות שביצענו 50 אחוזים מהבתים הפרטיים והעסקים כבר מרושתים. בשנה האחרונה לאחר שביצענו התקנות מצלמות אבטחה בקריית אתא אנו יכולים לומר שהאזרחים מרגישים הרבה יותר שקטים ובטוחים. חלק מהעיר כבר מרושתת בצמתים ובאזורי תעשייה, חלק גדול של העסקים כבר מרושת, לכן כאשר מדובר במצלמות אבטחה לבית או לעסק אז קריית אתא בין הערים המובילים במיגון והאבטחה.

מצלמות אבטחה בקרית אתא – איזה סוגי מצלמות אבטחה יש?

אנו ניתן לכם ככה על קצה המזלג את המצלמות המובילות בשוק כיום.

מצלמות אבטחה אינפרא אדום – כ 90 אחוזים מכלל מצלמות האבטחה כוללות חיישני אינפרא אדום לראיית לילה, חשוב מאוד לשים לב למספר נקודות: המצלמה חייבת להיות ברזל אנטי ונדל ומוגנת מים. המצלמה חייבת להיות כולל ראיית לילה מינימום ל 20 מטרים, כיום איכות המצלמות נעות בין 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים, וכן כמובן להתעסק רק עם המותגים המובילים. מצלמות האבטחה אינפרא קיימות ב 2 סוגים עיקריים צינור וכיפה, רוב ההתקנות מבוצעות עם מצלמות אלה.

מצלמות אבטחה בקרית אתא

מצלמות אבטחה אלחוטיות – על מצלמות אבטחה אלחוטיות אנו לא נרחיב את ההסבר, כאשר מדובר במצלמות אלחוטיות פנימיות כמו שנמכרות בחנויות מחשבים אז בסדר צעצוע נחמד ולא יותר. אם אתם מחפשים מערכת מקצועית שתשרת אתכם נאמנה כולל הקלטות, וצפייה דרך הניידים, מצלמות אלחוטיות לא עונות על הצפייה מהם. לאחר שיצא לנו להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות אנו יכולים לומר שהמוצר נחמד היתרונות שלו זה אופי ההתקנה כי אין התקנה, אבל החסרונות גדולים יותר, ניתוקים, רעשים, איבודי תמונה ועוד.

מצלמות אבטחה נסתרות – לגבי מצלמות אבטחה נסתרות, אנו תמיד ממליצים תתקינו מצלמות אבטחה נסתרות רק כשאין ברירה ועליכם להוכיח דבר מה. אנו דוגלים במצלמות גלויות שיראו וירתיעו ולא במוסלקות, אבל לפעמים יש להוכיח ע"י סרטון ווידאו דבר מה ואז מצלמה נסתרת תעשה את העבודה. מצלמות אבטחה נסתרות בקריית אתא קיימות במספר סוגים כמו: דובי, שעון, עט, כפתור, גלאי אזעקה, גלאי עשן, ועוד.

התקנת מצלמות אבטחה בקריית אתא – מה צריך לדעת?

התקנת מצלמות אבטחה בקריית אתא זה לא דבר של מה בכך, כאשר רוצים להתקין מצלמות אבטחה לבית או לעסק יש לשים לב למספר נקודות חשובות, ראשית מתקין מצלמות אבטחה חייב להיות מורשה ועם ניסיון, שנית יש להתקין מותגים רק מותגים ולא חיקויים. אם תרצו לקבל יעוץ או הכוונה וממש ללא תשלום התקשרו אלינו ואנו יותר מנשמח לעזור לכם בעניין.

072-3940613 | 050-8087242