מצלמות אבטחה לבית ולעסק הפכו לחלק חשוב מחיינו, כיום חלק גדול מהעסקים והבתים הבתים הפרטיים כבר מרושתים במצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה ברחובות ובכל חלקי הארץ.

מצלמות אבטחה ברחובות – מה זה אומר?

מצלמות אבטחה לבית ולעסק לא היו נפוצות עד שנת 2010, אבל מה שקרה לאחר מכן עקב היבוא שגדל מסין ועקב המחירים שצנחו מצלמות האבטחה הפכו לנפוצות מאוד. כיום המון עסקים פרטים, מוסדות, וכמובן בתים פרטיים מרושתים במצלמות אבטחה. חלק גדול מהפשעים והפריצות מפוענחות בקלות מאוד עקב מצלמות האבטחה, מצלמות אבטחה ברחובות כבר הפכו לנפוצות מאוד ומניסיון שלנו אנו יכולים לספר לכם כי מצלמות האבטחה תרמו מאוד לשקט ולביטחון התושבים בעיר.

מצלמות אבטחה ברחובות

מצלמות אבטחה לבית ברחובות

מצלמות אבטחה לבית ברחובות תורמות להמון שקט והגנה לכל התושבים, המון מעשי פריצה ונדליזים נמנעו עקב הצבת מצלמות אבטחה חיצוניות בבתים פרטיים. לכל מי שמעסיק כיום מטפלת על אמא, אבא, ילדים, זה פשוט חובה לרשת במצלמות אבטחה כולל הקלטות וצפייה סביב השעון.

מצלמות אבטחה לעסק ברחובות

כמובן שרוב העסקים קטנים כגדולים כבר מרושתים במצלמות אבטחה לעסק, מה שבעצם חשוב לבעלי עסקים זה מספר דברים. ככל שאנו מתקינים עם השנים יותר עסקים יותר ויותר בעלי עסקים דורשים צפייה רהוטה, צפייה בהקלטות מהנייד, מעקב אחרי העובדים, ומצלמות השולטות בקופות העסק. כמו כן מצלמות אבטחה עוזרת לבעל העסק לדעת כמה אנשים נכנסו לעסק, וכמה סחורה נשארה על המדפים.

התקנת מצלמות אבטחה ברחובות – האם אתם זקוקים למצלמות אבטחה?

כמו שהזכרנו בתחילת המאמר מכוון שהיבוא מאוד גדל בישראל, ועקב צניחת המחירים מצלמות אבטחה ברחובות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. עד שנות 2000 רק האמידים או בעלי העסקים הגדולים הרשו לעצמם להתקין מצלמות אבטחה לבית או לעסק, החל משנת 2010 מצלמות אבטחה הפכו לנגישים וזולים יותר וכיום אתה יכול לראות כי כל עסק וכמעט כל בית ובכל פינת רחוב תתקל במצלמה. החל משנת 2017 היה מהפך האיכות מצלמות אבטחה, וכל המערכות האנלוגיות הפכו לדיגיטליות ואיכות התמונה וההקלטה השתפרה פלאים. כיום נהוג להתקין מצלמות אבטחה דיגיטליות הנעות בין 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים ומספקות איכות גבוהה, כמו כן מערכות ההקלטה DVR גם השתפרו פלאים.

התקנת מצלמות אבטחה ברחובות – מספר טיפים על קצה המזלג!

אל תתפתו לשום אתר אינטרנט אשר מבטיח הרים וגבעות ושנראה פיצוץ, אינך יודע מי נמצא מאחרי אתר זה.בידקו עם מתקין מצלמות האבטחה האם יש משרד מאויש באנשים ולא משרד וירטואלי? כמה זמן ניסיון יש לחברה? ואל תתביישו לבקש ממליצים ואישור ניהול ספרים כחוק. מתקינים שעובדים ללא אישורים וקבלות ולצערי יש המון כאלה עוברים עבירה ואתם יחד איתם. בכל שאלה או הכוונה ואפילו יעוץ וממש ללא תשלום התקשרו אלינו ונשמח לענות לכם על כל שאלה הקשורה במצלמות אבטחה ברחובות.

072-3940613 | 050-8087242