מצלמות אבטחה בבת ים

מצלמות אבטחה בחיינו הן תוספת משמעותית לרמת החיים ולשקט הנפשי שלנו. כחלק מעבודתנו בכל חלקי הארץ אנו גם מתקינים מצלמות אבטחה בבת ים, ואנו יכולים לומר כי כ50 אחוזים מבתי האב ומהעסקים המקומיים כבר מרושתים במצלמות אבטחה. לנו יש מתקין מצלמות אבטחה בבת ים שעובד באופן קבוע בכל הקשור להתקנת מצלמות אבטחה ולשרות עקיף, בחירת המצלמת אבטחה הינו נושא שאינו פשוט כלל. כיום יש כעשרות דגמים שבעצם רובם נראים אותו הדבר אבל ההבדלים בינהם גדולים מאוד. אנו תמיד ממליצים אל תתקינו מצלמות אבטחה לבית או לעסק לפני שהתייעצתם בבעלי מקצוע המתמחים בזה.

מצלמות אבטחה בבת ים

מצלמות אבטחה בבת ים – אז איך אנו בוחרים את המערכת המתאימה לנו?

אז כמו שציינו מצלמות אבטחה קיימים בעשרות ואולי מאות סוגים שונים. אנו שמים לב מדי יום ביומו כי הלקוחות לא כל כך מבינים למה המצלמות נועדו בעצם, מיקומים, איכויות, הקלטות, ועוד אנו ממליצים לבחון ולבדוק את כל הפרמטרים הנדרשים לפני שמתקינים מצלמות אבטחה בבת ים. אנו ננסה קצת לעשות לכם סדר ואנו מקווים שתשימו דגש על כל היתרונות והחסרונות של המערכת שתרצו להתקין.

מיקום המצלמת אבטחה המיקום זה הדבר הלא פחות חשוב מהאיכות, יש לשים לב האם המקום מואר? חשוך? האם השמש דופקת על המצלמה וכמה שעות ביום היא עושה את זה. זוויות זה דבר מאוד חשוב כמובן יש להתייחס לרוחב העדשה, אם המתקין מצלמות אבטחה לא יתייחס לנתונים אלה והעיקר "יאללה בוא נתקין" אז ככה זה יראה.

תקציב המערכת כמובן שהתקציב הוא קובע, אין מתנות חינם מאף אחד ואם רכשת מצלמה ב 150 ש"ח אז בטח אל תצפה שהיא תזהה פרצופים ואולי מספרי רכבים. ככל שהמצלמה יקרה יותר, נכון אז היא איכותית יותר כיום מומלץ להתקין מצלמות החל מ 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים.

מה בעצם המטרה של המצלמות? מערכות הטלוויזיה במעגל סגור כיום שומרות עלינו על רכושנו ועל משפחתנו, כיום אנו נמצאים ביום יום כחלק מהאח הגדול בכל בית או עסק או ממש ברחובות ובכבישים אנו מצולמים ומוקלטים.

התקנת מצלמות אבטחה בבת ים – איך מוצאים מתקין מצלמות אבטחה מורשה?

כיום יש מספר מותגים מצומצם מאוד של חברות מובילות כגון: HIKVISION\ PROVISION\ SONY בעצם חברות אלה מספקות מוצרים איכותיים ושרות מצוין. למעט מספר מותגים אלה כל שאר היבואנים הקיקיוניים רק מזיקים לענף זה בציוד ירוד ושרות רע.

אם יש לכם שאלה? הכוונה? יעוץ? וממש ללא תשלום התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

072-3940613 | 050-8087242