מצלמות אבטחה בחולון – מצלמות אבטחה השקט הנפשי שלנו.

מצלמות האבטחה בישראל עד לפני כשלוש שנים עוד היו בחיתולים, זאת אומרת המערכות היו לא מפותחות ובטח שלא איכותיות. כאשר אני מתקין מצלמות אבטחה בחולון אני כבר שם לב שעם השנים לא מדובר בתופעה חולפת אלא לכלי עזר מתקדם אשר שומר עלינו. העירייה התקינה מצלמות אבטחה בחולון כחלק מהגנה על אזורים שונים כמו: פארקים, צמתים, ומקומות הומי אנשים. בעבר היו תלונות רבות כי מצלמות האבטחה חודרות לפרטיותנו ממש כמו באח הגדול, אבל מסתבר שהפלוסים הרבה יותר גדולים מהמינוסים, מצלמות האבטחה מגנות מרתיעות וכמובן שעוזרות לפתור מקרי פשע רבים בעיר. כיום כאשר מתבצע פשע או בעיה למשטרה נשאר רק להתחקות עבור המצלמות אבטחה בחולון ולפתור את המקרה במהירות.

מצלמות אבטחה בחולון

התקנת מצלמות אבטחה בחולון – האם זה ראוי וחוקי לרשת במצלמות אבטחה בעיר?

כמו שהזכרנו בתחילת המאמר בעבר היו אזרחים שהתלוננו כי מצלמות אבטחה בחולון חודרות לפרטיות ואינם חוקיות. היו פניות רבות לבית המשפט בנושא הזה והמון תקדימים, לבסוף הוחלט ללא צל של ספק כי מצלמות אבטחה בחולון חוקיות לחלוטין, מערכות האבטחה שומרות עלינו ופותרות מעשי פשע בעיר כך הוחלט ע"י בית המשפט וההשפעה שלהם גדולה וקריטית לחיי התושבים בעיר.

מצלמות אבטחה בחולון – הקשר למשטרת ישראל

כיום משטרת ישראל כצעד ראשון בפתירת ופענוח פשעים פונה למצלמות אבטחה בחולון, אם לדוגמא התבצע פשע ברחוב סוקולוב בעיר מה שנשאר לחוקרים זה בעצם להתחקות אחרי מצלמות האבטחה בעיר ולפענח וממש ללא קושי גדול את הפשע. בשנים האחרונות רמת הפשיעה ירדה ב 50 אחוזים עקב הצבת מצלמו אבטחה בחולון, והתושבים וכמוהם גם העסקים מרגישים כיום הרבה יותר בטוחים בעיר.

מצלמות אבטחה לבית בחולון – עד כמה נפוץ?

חלק גדול מהבתים הפרטיים בחולון כבר מרושתים במצלמות אבטחה בבית, לאחר ניסיון של 25 שנה בענף המיגון אנו יכולים לומר שהצבת מצלמות אבטחה לבית בחולון הפך לחלק בלתי נפרד מהאזרחים. כיום המון אזרחים מרשתים את הבתים במצלמות אבטחה המתקדמות ביותר כולל צפייה מטלפונים ניידים וגיבוי החומר המוקלט מרחוק.

מצלמות אבטחה לעסק בחולון – מה אוהבים בעלי העסקים?

בעלי העסקים הדבר החשוב להם ביותר זה יכולת השליטה והצפייה במצלמות האבטחה מרחוק, המון בעלי עסקים אינם נמצאים חלק גדול מהיום בעסק ורוצים לשלוט על הנעשה. מצלמות אבטחה בעסק מאפשרות לבעל העסק לשלוט על העובדים, על כניסת הלקוחות, ועל הסחורה במדפים. מניסיון אפשר לומר לכם שכיום כמעט ואין עסקים ללא מצלמות אבטחה.

מה אנו יכולים לעשות עבורכם?

התקנת מצלמות אבטחה לבית או לעסק אינם דבר של מה בכך, כדי שהמערכת תהיה מדויקת, איכותית, ואפקטיבית, חייבים להתייעץ בבעל מקצוע. אם תתקשרו אלינו אנו מבטיחים לכם יעוץ והכוונה וממש בחינם בכל מה שקשור למצלמות אבטחה לבית ומצלמות אבטחה לעסק. אל תהססו….

072-3940613 | 050-8087242