התקנת מצלמות אבטחה בירושלים- מצלמות אבטחה לבית

ערכות מיגון ואבטחה כיום הן חלק בלתי נפרד מחיינו, המצלמות מונעות כיום ונדליזם, פשיעה, גנבות ועוד. אז מדוע בעצם לקוחות מתקנים מצלמות אבטחה לבית? מכוון שהמערכות מעגל סגור כיום מהוות ביטחון ושקט נפשי ליושבי הבית, ואפילו שומרות על ההורים המבוגרים ועל הילדים הצעירים כשהם לבד. בניינים משותפים כיום מתקינות מצלמות אבטחה בבניין משותף,מצלמות בחניונים, לובי, ועוד. מערכות האבטחה כיום שומרות עלינו בכל פינה ופינה בעיר ירושלים, בגדול כל צעד שלנו מצולם ומתועד, ויש מצלמות אבטחה בירושלים ששולחות את ההקלטות ישירות לחדרי בקרה בעיר.

מצלמות אבטחה בירושלים

מצלמות אבטחה בירושלים – מצלמות אבטחה לעסק

כשאתה מסתובב בירושלים אתה יכול לשים לב כי חלק גדול מהעסקים בעיר כבר מרושתים במצלמות אבטחה. חלק גדול מהעסקים משמשים בכמה סוגי מצלמות כגון: מצלמה נסתרת, בעצם היא מצלמה מוסלקת ונסתרת גם בפני הלקוחות וגם פני העובדים. חלק מתקינים מצלמות גלויות הכוללות ראיית לילה בתוך העסק ומחוצה לו, ויש כמובן גם מצלמות לקופה אשר עוקבות אחרי כל הוצאת או הכנסת כסף לקופה. כיום בכל עסק שתכנסו אליו תתקלו בשילוט אזהרה גם מקום זה מצולם ומוקלט 24 שעות. כל בעלי העסקים מעוניינים במספר דברים, הראשון זה לעקוב ולדעת כמה לקוחות ביקרו בעסק היום, שנית מעקב אחרי העובדים, ושלישית מעקב אחר הסחורה.

מצלמות אבטחה בירושלים – להתקין רק עם בעלי מקצוע ולא חאפרים

אם רוצים להתקין מצלמות אבטחה לבית בירושלים יש להיעזר אך ורק בבעלי מקצוע מוסמכים לזה בלבד.

אחריות מלאה על מצלמת האבטחה – מצלמות אבטחה חייבים לרכוש רק מיבואנים מורשים ויש כמה כעלה בירושלים, וכמובן שיש לדרוש תעודת אחריות לפחות ל 24 חודשים החל מיום הקנייה.

מה האפקט של מצלמת האבטחה? מצלמות אבטחה בירושלים יש לדעת ולהבין את מתווה הבית. מכוון שרוב הבתים בירושלים בנויים לא בצורה סימטרית ועם תוספת של אבן ירושלמית בחוץ יש לחשב את האפקט וזווית המצלמה לאחר ההתקנה.

מה קורה עם התקנה לא מיומנת? כאשר מתקין לא מיומן מבצע התקנה למצלמת אבטחה בירושלים בבית, מכוון שהבתים סופגים בקיץ חום רב, ובחורף קור עז, הבדלים אלו יזיקו למצלמות אבטחה עקב התקנה רשלנית.

מצלמות אבטחה בירושלים – רוצים לדעת למה דווקא אנחנו?

מכוון שאנו כבר קיימים 25 שנה ונמצאים בפריסה ארצית, כל מה שקשור בהתקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק, אנו מתמחים בהתקנת מצלמות אבטחה, המחירים שלנו הם הזולים ביותר שתוכלו למצוא. אם יש לכם שאלה או כל סוגיה שאתם רוצים מענה עליה, אנא פנו אלינו ממש ככה תקבלו יעוץ חם ללא כל תשלום.

072-3940613 | 050-8087242