חיפשתם מצלמות אבטחה לבית? מצאתם! אם אתם מתכננים להתקין מערכת אבטחה לבית עליכם לשים לב למערכות הקיימות בשוק הישראלי. יש המון סוגים שחלקם מאוד מוצלחים וחלקם גרועים ביותר. מצלמות אבטחה זה לקחת החלטה מי אתם רוצים שישמור על היקר לכם מכל, לכן כאשר רוצים לעשות את הצעד הזה במיגון הבית שלכם יש לשים לב לכל המפרט, התכנון והביצוע בשטח.

התקנת מצלמות אבטחה

כיום נהוג בכל העולם לרשת את הבתים, עסקים, מפעלים, מוסדות, במערכת מצלמות. המערכות הכי נפוצות הינם מצלמות אבטחה לבית, בתחום הזה קיימים עשרות של סוגים כאשר חלקם טובים וחלקם פחות. מצלמות אבטחה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, חלק חשוב הוא לשים לב למותג המערכת אבל חלק חשוב הרבה יותר הינו ההתקנה של מצלמות האבטחה שתבוצע בביתכם. אנשים נוטים לחשוב כי אם רוכשים מותג אז עשינו את עסקת חיינו, אבל לא כך הם פני הדברים. כיום קיים יבוא מקבילי (פרללי) והמון זיופים שיצאו לשוק עקב הביקוש הגבוה. כשאתם באמת מחליטים לבצע התקנת מצלמות בבית יש לוודא כי היבואן הוא רשמי, יש להגיע אליו לחנות ולא לסמוך על פרסום באתרי אינטרנט ולבקש תעודת אחריות מקורית בלבד.

סוגי מצלמות אבטחה לבית / איך אני יודע באיזה סוג מצלמות אבטחה לבית לבחור?

בניתם בית חדש? שיפצתם? סתם החלטתם למגן את הבית? כיום יש 5 סוגי מצלמות אבטחה לבית שנמכרים בשוק הישראלי. קראו כאן ואז נוכל לעזור לכם בהחלטה החשובה באיזו מערכת מצלמות לבית לבחור, באיזה כבלים להשתמש? איזה מסך לחבר? כאן ההחלטה המורכבת תהפוך ותהיה עבורכם קלה.

מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה אלחוטיות

בואו נתחיל מהסוף להתחלה, החסרונות: אנו לא ממליצים לרכוש מצלמות אלחוטיות. המערכות האלה צריכות להיות תלויות בקשר אלחוטי מול הנתב בבית ולכן מדי פעם יש ניתוקים. למצלמות אבטחה אלחוטיות אין דיסק קשיח שיהיה מסוגל לייצר הקלטות לטווחים ארוכים אלא רק לשעות בודדות או ימים. מערכות אלחוטיות נחשבות לפחות אמינות, הן בוודאי שאינן מוגנות מים, מאבדות תקשורת מדי פעם. היתרונות: אין צורך להריץ חיווט לא אסתטי בבית, ניתן לנייד אותם ממקום למקום והן קלות להפעלה.

מצלמות אבטחה ip

מערכות אבטחה מסוג ip כאן מדובר על מצלמות אבטחה מסוג רשת, מצלמות ip הינם מצלמות פופולריות בארץ ובעולם ונחשבות למאוד איכותיות. המערכות האלה קיימות ברמת 2,3,4,5 מגה פיקסלים שנחשבות עמידות ועם איכות תמונה מצוינת. מצלמות אבטחה IP מתחברות למערכת הקלטה שנקראת NVR וגם מערכת זו היא מערכת רשת מלאה. מצלמות אבטחה-רשת מסוגלות להתחבר לכל אינטרנט בכל מקום בעולם וניתן לצפות בהן בקלות. המצלמות האלה קיימות במספר סוגים, כגון: מצלמות צינור, כיפה, נסתרות, ממונעות, צפייה במספרי רכב ועוד.

מצלמות אבטחה אנלוגיות

מערכות אבטחה אנלוגיות נחשבות למערכות מיושנות שכמעט ונכחדו לחלוטין בשנת 2018. מצלמות אבטחה אנלוגיות קיימות ברזולוציה של 700-800-1200 TVL והאיכות שלהן ירודה לעומת מצלמות האבטחה הדיגיטליות או מצלמות IP, עדיין קיימים אלפי בתים בישראל שמרושתים במצלמות אנלוגיות, אך עקב מחסור בחלפים נראה שהן תעלמנה מהשוק עד שנת 2019-2020.

מצלמות אבטחה דיגיטליות

מצלמות אבטחה דיגיטליות נחשבות למערכות האחרונות שיצאו לשוק, והם נפוצות מאוד כמצלמות אבטחה לבית ומצלמות אבטחה לעסק. הן באיכות מעולה כמו מצלמות הרשת אבל מכיוון שהם מחוברות למערכת ההקלטה בכבל אנלוגי RG-59 הן למעשה מוגנות מניתוקים. נסביר, שמצלמות רשת מחוברות לנתב דרך כתובות רשת ותלויות בעבודת הנתב, אך מצלמות האבטחה הדיגיטליות אינן תלויות בדבר. הן קיימות באיכות של 2 עד 5 מגה פיקסלים.

מתלבטים בין מצלמה נסתרת לגלויה?

נסביר כאן, מהו ההבדל בין מצלמות אבטחה גלויות לבין "מצלמה נסתרת לבית", ב- 90 אחוזים מהבתים מותקנות מצלמות גלויות. גם אנו ממליצים להתקין מערכות אבטחה גלויות בבית בכדי למנוע נזק או פשע ולא להפוך אחר כך להיות "בלש-גשש". על אף האמור, עדיין קיימים מקרים שבהם אנו חייבים להתקין "מצלמה נסתרת לבית" בכדי שנוכל להוכיח שהתבצעה עברה כלשהי ונוכל לגבות תיעוד של הקלטות מרגע המעשה. למעשה, המצלמות הנסתרות הצליחו, לא פעם, לפענח מקרים קשים של פשעים ומקרים שלא היינו מודעים אליהם לעולם לולא המצלמות הללו.

איך ההתקנה תתבצע בביתכם?

אנו רוצים לספר לכם כיצד מתבצעת התקנת מצלמות אבטחה שלנו אצלכם בבית. לאחר שנקבע מועד התקנה בביתכם, יגיע מתקין מצלמות אבטחה מורשה מטעמנו, יחליט בהתייעצות אתכם, היכן למקם את מערכת מצלמות האבטחה והיכן למקם את מצלמת האבטחה הביתית שתוצע לכם.

לפרטים נוספים אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ    072-3940613   050-8087242