">מצלמות אבטחה לעסק - מצלמות אבטחה יעוץ והתאמת מערכות ‎ ‎

מצלמות אבטחה לעסק

זקוקים למצלמות אבטחה לעסק? מקימים עסק חדש? רוצים לשדרג את המערכת? כיום בשנת 2018 הנתונים מראים כי 50-60 אחוזים מבתי העסק בישראל מרושתים במצלמות אבטחה. חלק גדול מהמערכות נחשב למיושן ורק בשנת 2017 הושקו לעולם מערכות באיכויות גבוהות.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

כמעט ולא תתקלו בבתי עסק שאינם מרושתים במצלמות אבטחה. התקנת מצלמות אבטחה לעסק הן חובה ויותר מזה כיום, משטרת ישראל מחייבת עסקים, כגון: מסעדות, פאבים, בתי קפה ועוד עשרות סוגי עסקים במצלמות אבטחה. חלק גדול מהעסקים בארץ מחויבים בכל שנה להמציא אישור מאת מתקין מצלמות מורשה, לעירייה ולמשטרה, ובכל שנה יש לחדשו. בתי עסק רבים נפגעים מאירועי פשיעה למיניהם אשר גורמים להם להפסדים כבדים. מצלמות אבטחה לעסק פותרות חלק גדול מהבעיות הפחות נעימות בעסק. לא מעט בעלי עסקים מעסיקים עובדים והמצלמות משרות על בעל העסק בטחון מסוים, יום יומי, בעיקר כאשר אינו נמצא בעסק אך עדיין שולט בכל הנעשה בעסקו. בכתבה שפורסמה בערוץ 2 בשנת 2017 שודר פרק מיוחד בנושא מצלמות אבטחה בעסקים. בכתבה נאמר כי מערכות האבטחה בעסק מונעים קורב ל- 50 אחוזים ממעשי הגניבה, פריצות וונדליזם לעסק. כיום נכנסו לשוק מערכות אשר מסוגלות להקליט מרחוק, לגבות נתונים על ענן, כך שאם תתרחש פריצה ומכשיר ההקלטה יינזק או ייגנב עדיין ניתן לאתר את ההקלטות שיישארו מגובות בשני מקומות שונים.

האם מצלמות אבטחה לעסק זהות למצלמות אבטחה לבית? ואיך יודעים מה מתאים?

החלטתם במצלמות אבטחה לעסק? או מצלמות אבטחה לבית? לשפר את מערכת המצלמות? בעלי עסקים רבים מזמינים בעלי מקצוע שונים להתקין עבורם מצלמות אבטחה לעסק, אבל בסופו של יום כאשר משווים בין הדרישה הספציפית של העסק והצרכים שלו לבין המערכת שהותקנה בפועל, ההבדל הוא שמים וארץ. בעלי עסקים רבים מתפתים ל”דילים”, אבל כאשר מערכת מצלמות האבטחה צריכה לספק את הסחורה מסתבר שזה לא זה. יש לשים דגש, כי במצלמות האבטחה לעסק העדשות יהיו מותאמות לגודל העסק ולצפייה בקופת הכספים וזיהוי השטרות.

מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה מותאמת לקופות לעסק

חברות של מצלמות אבטחה המובילות כמו PROVISION /HIKVISION /SONY מייצרות מצלמות אבטחה מיוחדות אשר מותאמות לקופה בבית העסק. המצלמות הללו מסוגלות להתמקד בקופה ולזהות את השטרות והמטבעות ברמת רזולוציה גבוהה מאוד. כמו כן, קיימות מצלמות קופה המסוגלות להתחבר לקופות מחשב ולהקליט את כל הפעולות ביצע העסק באותו היום. בעסקים גדולים ורשתות גדולות ברחבי עולם, מצלמות האבטחה מסוגלות לספור את מספר הקונים ולדווח לבעל העסק באיזה אזורים בחנות יש יותר תנועה ואיפה פחות.

מתלבטים איזה סוג מצלמות להתקין בעסק?

בעסקים, מפרט מצלמות האבטחה המומלץ צריך לאפשר מעקב על הקופה כשהמצלמה המומלצת היא מצלמת גוף עם עדשה “וארי-פוקל” 2.8-12 מ”מ, מצלמה זו מסוגלת לזהות שטרות ומטבעות שנכנסו והוצאו מהקופה. בשטח העסק הפנימי מומלץ להתקין מצלמות אבטחה מסוג “כיפה” עם ראיית לילה ועדשה רחבה 2.8 מ”מ. בשטח החיצוני של העסק מומלץ להתקין מצלמות מסוג “צינור” ברזל אנטי-ונדל, כולל ראיית לילה, מינימום 25 מטר ועדשה 2.8 מ”מ. מומלץ מאד שכל מצלמות האבטחה יהיו ברזולוציה של בין 2 עד 5 מגה פיקסלים, פחות מזה, אל תתקינו. כמובן שסוגי המערכות יכולים להשתנות ביחס לגודל העסק, את זה צריך להתאים בהתאם לאופי המקום ובעזרת יעוץ מקצועי .

איך מבצעים התקנה בעסק?

כשאנו מבצעים התקנה של מצלמות אבטחה בעסק, ראשית ביום ההתקנה, מגיע אל הלקוח מתקין מצלמות אבטחה מורשה. המתקין יסייר עם בעל העסק במקום וייעץ לו בנוגע למיקום המצלמות, איכותן, התכונות שלהן ועוד, וכך בתיאום מלא יוחלט היכן למקם את מצלמות האבטחה. אנו תמיד דואגים שבעל העסק יהיה מעורב בכל שלב בהתקנה.

לפרטים נוספים ויעוץ חינם אנו לשרותכם התקשרו עכשיו: 072-3940613 050-8087242

שיחת חינם בקליק