מה מומלץ? מצלמת IP או אנלוגי

הבעיה העיקרית בדרך כלל ללקוח היא זו: האם מצלמות IP הם הדור הבא בעתיד הקרוב של הטלוויזיה במעגל סגור, או האם יש עדיין כמה סיבות לא מעט ליישום מצלמות אנלוגיות? היום אני רואה עיצובים רבים במצלמות אבטחה המון מערכות בבתים ועסקים עדיין מבוססות אנלוגי. שלא כמו כמה חלק מהמתקינים המציעים מצלמות אנלוגיות, אני ללא ספק תומך ורץ אל העתיד של אפשרויות מצלמות טלוויזיה במעגל סגור הוא עם מערכות מבוססות IP. עם זאת, אתה עדיין יכול למצוא מקרים נדירים שבהם אפשר לבחור להציע מצלמה אנלוגית ברמה ירודה לספק רמז על אלה גם לקראת סוף המאמר.

ההבדל בין מצלמות ip לאנלוגיות

במאמר זה, אני רוצה לדון במהירות בנושא זה ולספק לכם הסבר שקל להבין. ההבחנה המרכזית בין מצלמות אבטחה במעגל סגור אנלוגיות גם מצלמות IP – בלי להיכנס הרבה הסברים מיוחדים, שתי המערכות ניתן להגדיר במהירות כמו להלן: מצלמות אנלוגיות מעבירות את האותות וידאו בצורה אנלוגית, בדרך כלל לנצל כבלים קואקסיאלים עבור המערכת שלך, ויש את קטעי הוידאו מוקלטים על ידי DVR, שבו כל מצלמה אחת מחוברת ישירות ל DVR. מצלמות IP מקודדות עם אות הווידאו ברשת IP, השימוש באפשרות זו ברשת  מעבירה מידע עבור מצלמות שלך, ויש לך את הסרטונים מוקלטים על ידי NVR שעשויים להיות מחוברים בכל מקום ברשת. מצלמות אבטחה ip

יתרונות בולטים של מצלמות IP

שניהם סוגים של מצלמות אבטחה לבית שמנצלות את אותו מנגנון ללכידת וידאו מחיישן הCCD, וההבדל הוא השיטה שבה האות וידאו מועבר. יתרונות של מצלמות IP על גבי אנלוגי במצלמות אבטחה – איכות תמונה גבוהה יותר: בניגוד לרמה של לפני כמה שנים, שם למצלמות היתה רזולוציית וידאו ירודה, עכשיו יש לנו מצלמות מגה פיקסל IP לחלוטין פתרון מצוין ואחר מאשר כל פתרון של מצלמה אנלוגית. במצלמות אבטחה לעסק רזולוציית פיקסל גבוהה יותר זה של מצלמות IP יש אפשרות להכנס זום לתוך הרבה יותר פרטים של תמונה מוגדרת גם לאחר ההקלטה, מבלי לאבד בהירות. תשתית כבלי הרשת: באמצעות תשתית מערכת LAN זהה, מצלמות IP ניתן לפרוס בדרך כלל ללא צורך פריסת כבלים מחדש אלא דרך מפצלים.

האם יש בעיות באיכות במצלמות ip? ממש לא!

עם מצלמות IP, אחד לא צריך לסבול מהפרעות \ / בעיות איכות. ספקי כוח: מצלמות IP יכולות להיות מופעלות בעיקר על אותם כבלים  באמצעות  מפצל POE פשוט על ידי חיבור אותם כבלים למפצל POE שמסוגל להעביר,ואין צורך בנקודה נפרדת של חשמל. זה לא המקרה במצלמות אנלוגיות, שבו כל מצלמה תצטרך מקור חשמל נפרד. הניהול מאוד קל: מצלמות IP ניתן לנהל בקלות בשליטה מרחוק. זה מפשט באופן משמעותי וגם מאיץ את פתרונות הבעיות של המערכת. אפשר בקלות לבדוק את הקישוריות של כל מצלמה בודדת על פני הרשת דרך מחשב נייד עם אימות נכון, בעוד מצלמות אנלוגיות נוכחות פיזית של כל מצלמה ושימוש בכלי ניטור נפרד הוא חובה. הרבה תכונות נוספות: מצלמות IP חדשות מגיעות עם אמצעים של רשימה המתרחבת ללא הרף של תכונות חדשות ושיפורים אלה כוללים תכונות ניתוח וידאו ותכונות שיפור, ממשק אינטרנט עבור תצוגה ישירה ניטור מרחוק ובקרה, התראות התראה אוטומטית באמצעות דואר אלקטרוני וגם SMS ואפילו פנימי NVR להקלטת הסרטונים.

האם עדיין אפשרי לשקול מצלמות אנלוגיות?

מתי אני עדיין יכול לשקול התקנת מצלמות אבטחה אנלוגיות? עם כל שיפורי הטכנולוגיה, הרבה טיעונים המצדיקים מצלמות אנלוגיות אינם תקפים יותר זה שייך העבר. לסיכום אין מה להשוות בים אנלוגי לדיגיטלי, כמובן דיגיטלי. רוצים לקבל יעוץ והכוונה חינם ללא התחייבות, בכל שאלה לגבי מצלמות ip התקשרו אלינו.
072-3940613 | 050-8087242