מה זה מצלמות אבטחה במעגל סגור?הגעתם למקום הנכון.

מערכות מיגון במעגל סגור זה אלמנט חשוב בחייהם של רוב האנשים, רבים תוהים מה הדרך הטובה ביותר לפקח על הבית שלהם על העסק ועל השקט הנפשי הכרוך בזה. מערכות אבטחה במעגל סגור שונות קיימות תוך ניצול מערכת אזעקה ביתית המשולבת עם מצלמות אבטחה, ניתן להוסיף הגנה נוספת מפני פורצים. בחירת המיקום כדי להתקין את מצלמות האבטחה במעגל סגור זה אחד הדברים החשובים בהתקנת מצלמות אבטחה. המיקום חייב להיות זווית צפייה רחבה של האזור שאתה מחפש לפקח. יכול היות שתהיה זקוק למספר רב של מצלמות אבטחה הנדרשות כדי להציג את כל אובייקט המצולם, הקפד למקם אותם שם שהם לא חופפים ויכולים לתפוס כל היבט של החדר.

מצלמות במעגל סגור

מצלמות במעגל סגור – רק אצלנו חשוב לנו שתהיו מרוצים

במצלמות אבטחה לבית חייבת להיות מספיק תאורה המאפשרת למצלמת האבטחה שתהיה ראייה ברורה של מה קורה ומי נכנס. אם תדאגו לרכוש מערכת במעגל סגור הכוללת ראיית לילה אינפרא או אורות לבנים תפתרו את בעיית הצפייה בלילה כיום יש מצלמות במעגל סגור אשר מסוגלות לצפות בתנאים קשים מאוד ועדיין לייצר תמונה איכותית, מדובר במצלמות דיגיטליות החל 2 מגה פיקסלים ועד 8 מגה פיקסלים. בדרך כלל כיום נמכרות מסוג זה, עליכם לשים לב לא לרכוש מצלמות אבטחה אנלוגיות מכוון שהאיכות שלהם ירודה ולא מתאימה לתנאים של היום. כמו כן מערכת מצלמות במעגל סגור כיום חכמות וזמן ההקלטה שלהם הוא לפרקי זמן ארוכים, ויכולות לשלוח התראות ועוד.

אז בואו נסביר לכם מה זה מצלמות במעגל סגור.

מצלמות במעגל סגור זוהי מערכת אשר בצד אחד שלה מערכת הקלטה כגון: DVR/NVR/PC ובצד השני המצלמות. כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בקירות החיצוניים או הפנימיים של הבית או מצלמות אבטחה לעסק בעצם שולחים חווט עד למערכת ההקלטה, לכן המערכת נקראת מצלמות במעגל סגור. מערכות במעגל סגור קיימות ב 4\8\16\32\64 ערוצי שידור וכיום יש לשים לב שהרמה תהיה דיגיטלית ולא אנלוגית זה מאוד חשוב. כל המצלמות במעגל סגור נותנות לנו היום אופציה לצפייה דרך אפליקציה ומחשבים כולל צפייה בהקלטות וגיבויים.

גיבוי המערכת מרחוק האם זה אפשרי בכלל?

לאחר הגדרות של מצלמות האבטחה שלך, והתקנת מצלמות האבטחה תהיה לך אפשרות לקבל התראה לנייד או למיל כאשר יש תזוזה במקום. לאחר מכן תוכל להיכנס למצלמות מרחוק כדי לראות מה קורה. עם טלוויזיה במעגל סגור המסורתית, הקלטות וידאו יהיה מוקלטות במכשיר וידאו מקומי או DVR. במקרה והפורץ ימצא את מערכת ההקלטה, זה יהיה לו אפשרי לו להרוס את כל הראיות וידאו אם זה היה ממוקם במקום. מרחוק המחשב האישי – על ידי הגדרת מחשב אישי מרוחק במיקום אחר עם גישה לאינטרנט, אתה יכול להתקין תוכנת מצלמת IP והקלטה לפקח להקליט מכל מצלמת האבטחה במעגל סגור בו זמנית. אתה יכול לעשות ישר 24 /7 הקלטה או על זיהוי תנועה. מצלמת IP יודעת גם לעשות עבודה זהה, שירותי הקלטה מרחוק ניתן לרכוש גם מחברות מקצועיות אשר יקליטו באופן מאובטח ממצלמות ה- IP שלך למיקום מאובטח מרחוק.