מחפשים אינטרקום לבניין משותף? מצאתם!

כשמחליפים אינטרקום לבניין משותף צריך לדעת מה רוצים ומה צריכים. מפני שהאינטרקום לבניין עוזר ליצור קשר מתוך הבית אל חוץ הבית, הוא מתקדם לפי רמת הטכנולוגיה בעולם. היום עם ההתקדמות כמעט בכל בניין משותף חדש מתקינים אינטרקום טלויזיה שחור לבן או צבע, דיגיטלי או אנלוגי ,בכדי שנזהה את האורח מהצפייה במסך האינטרקום ורק אז נחליט אם לפתוח או לא. בבניינים משותפים ישנים שיש רק אינטרקום לדיבור ועם השנים הלחצנים נהרסו או המגבר התקלקל, והדיירים לפעמים משאירים את הדלת הכניסה פתוחה ויש אפשרות לכולם להיכנס ולכן יש המון ונדליזים וגנבות ,וכמו כן אין שום מניעה לפורץ להיכנס לבניין ולפרוץ.

זקוקים אינטרקום לבניין משותף? היתרונות שלנו!

יש חברות שמחליפות רק את פנל האינטרקום לבניין משותף ,מפני שהמערכת הדיגיטלית של וידרום באה עם החיווט האנלוגי הישן  4+N ולכן היא מתאימה לרוב המערכות. כאשר הפנל מתאים לכל מערכות האינטרקום בבניין משותף הקיימות, יש אפשרות לקבל חזית יפה ובטוחה. אפשר גם להחליף את מכשיר לדייר שהאינטרקום אצלו בדירה לא עובד. המערכות האלו קלות להתקנה ויש אפשרות להוסיף מצלמה לדייר שרוצה לחבר מסך בדירתו ולצפות במבקריו.

מעוניין לשדרג את האינטרקום לבניין המשותף?

יש אפשרות לשדרג את כל המערכת ולהשאיר את החיווט הקיים באינטרקום בבניין משותף רק, זה אומר שמחליפים את כל המכשירים בדירות וגם את הפנל למטה עם עלות נמוכה וזאת עוד אפשרות להחזיר את הביטחון לבניין וגם להמעיט את הונדליזם ואת הפריצות. יש סיבה נוספת שאנשים התרגלו להשאיר דלת כניסה פתוחה בכדי לאפשר להם ולילדיהם להיכנס ללא מפתח. גם לזה יש פתרון בפנל הדיגיטלי, הפנל הדיגיטלי בבניין משותף מגיע עם מקודד לפתיחת דלת ומשתמשים בו ע"י קוד שניתן רק לדיירי הבניין. כך ניתן לאפשר לילדים להיכנס לבניין ללא מפתח וללא צורך לצלצל באינטרקום בכל פעם שהם רוצים לעלות הביתה, ע"י הקשת קוד בעל 4 ספרות ניתן לפתוח את דלת הכניסה.

אז מה בעצם עושים לגבי ההתקנה?

בפנל הדיגיטלי יש גלילה עבור שמות הדיירים אשר אפשר לתכנת אותו בקלות בעברית או באנגלית יש אפשרות בחירת שם דרך הגלילה ולהקיש את מס' הדירה. כמו כן במערכת אינטרקום לבניין משותף בצג  מצלצל לדירה ואפשרות שנייה לאורח שיודע כבר את מספר הדירה  מקיש את  מס' הדירה ומצלצל אליה. הצג של הפנל מגיע עם תאורה כחולה אשר מאירה יפה וברור גם בלילה וכמובן מוסיף יופי לכניסה.